Erasmus - Bialystok
FIRAT ÜNİVERSİTESİ 2009 - 2010 Polonya/Erasmus Öğrencilerinin, yeni gelecek olan Erasmus/Bialystok öğrencilerine fayda sağlamak amacıyla hazırlamış olduğu Forum Sayfasına HOŞGELDİNİZ!...

Sormak istediğiniz herhangi bir soruyu veya danışmak istediğiniz konuları, sohbet bölümünde tüm üyelerimizle paylaşabilir, bilgi alabilrisiniz.

Ayrıca sitemizde bulunan reklamlar "Yetkinforum" tarafından eklenmiş olup, güvenli olmayan bağlantılardır.

İyi vakit geçirmeniz diğeyle...
Forum Yöneticileri
Erasmus - Bialystok
FIRAT ÜNİVERSİTESİ 2009 - 2010 Polonya/Erasmus Öğrencilerinin, yeni gelecek olan Erasmus/Bialystok öğrencilerine fayda sağlamak amacıyla hazırlamış olduğu Forum Sayfasına HOŞGELDİNİZ!...

Sormak istediğiniz herhangi bir soruyu veya danışmak istediğiniz konuları, sohbet bölümünde tüm üyelerimizle paylaşabilir, bilgi alabilrisiniz.

Ayrıca sitemizde bulunan reklamlar "Yetkinforum" tarafından eklenmiş olup, güvenli olmayan bağlantılardır.

İyi vakit geçirmeniz diğeyle...
Forum Yöneticileri
Erasmus - Bialystok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!!!Fırat Üniversitesi 2009 - 2010 Polonya/Erasmus Öğrencilerinin Hazırlamış Olduğu Forum Sayfasına HOŞGELDİNİZ!!!

AnasayfaKayıt OlLatest imagesGiriş yap
Bialystok
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Günün Sözü
Tureng Sözlük
En son konular
» Genel Hatlarıyla Bialystok
bielystok ünivde dersler EmptyCuma Ara. 25, 2015 11:23 am tarafından lazharputlu

» Varşova - Bialystok Ulaşımı
bielystok ünivde dersler EmptyCuma Nis. 17, 2015 12:05 am tarafından Nilay

» Bialystok İçinde Ulaşım
bielystok ünivde dersler EmptySalı Kas. 12, 2013 5:57 am tarafından cesetim

» Auchan Alışveriş Merkezi
bielystok ünivde dersler EmptySalı Kas. 12, 2013 5:43 am tarafından cesetim

» POLONYA / POLAND / POLSKA
bielystok ünivde dersler EmptyPerş. Ocak 19, 2012 11:14 pm tarafından tolga_24

» erasmus ne zaman yapılır ve sorular ne tarzdır
bielystok ünivde dersler EmptyÇarş. Ağus. 10, 2011 8:25 am tarafından kerim_bjk

» Fırat Üniversitesi - Danimarka ve Polonya öğrencileri için
bielystok ünivde dersler EmptyPaz Mart 20, 2011 1:11 am tarafından ugur

» erasmus türkiye ayağı-1
bielystok ünivde dersler EmptySalı Şub. 01, 2011 8:24 pm tarafından farukdurak

» Yararlı Linkler
bielystok ünivde dersler EmptyPaz Eyl. 05, 2010 2:52 pm tarafından lazharputlu

bielystok ünivde dersler

2 posters
YazarMesaj
mehmetakif

Şöhret : 0

bielystok ünivde dersler Empty
MesajKonu: bielystok ünivde dersler   bielystok ünivde dersler EmptyCuma Tem. 30, 2010 5:26 pm

sakarya üniversitesinden bialystok ünive gideceğiz(3 kişi) tarih ve sosyoloji bölümünden.Ancak üniversite ve hocaları hakkında hiç bilgi sahibi değiliz.derslerin işlenişi sınavlar hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi?
lazharputlu
Admin
lazharputlu

MesajKonu: Geri: bielystok ünivde dersler   bielystok ünivde dersler EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 2:36 pm

arkadasım bizim üniversitemiz bialystok teknik üniversitesi yeni adıyla bialystok teknoloji üniversitesiydi. bölümümüz elektrik elektronik mühendisligi. sosyoloji tarih bolümleri falan başka bölümler dolayısıyla pek bilgim yok.

Ama sunları soyleyebilirim ki eger erasmus ogrencisiyseniz derslerde sınavlarda kolay oluyor. bizim üniversitemizde normal egitim lehceydi. fakat erasmus ogrencilerine ingilzce ders anlatabilmek icin ayrı sınıf acılıp ayrı derseler ve ayrı sınavlar yapılıyordu. yani normal prosedürden farklı bir prosefür söz konusuydu. sınıflarımız kalabalık degildi. dersler gayet samimi bir sekilde isleniyordu. sınavlarda normal polonyalı ogrencilere gore daha kolaydı.

sonuc olarak bu konuda bir sıkıntı cekmeyeceginizi düsünüyorum.

cevabı 1 ay gec yazmıs oldum fakat bu soruyu sitede yanlıs yere yazmıs olmanızdan kaynaklanıyor. soruların sorulabilecegi ayrı bir bölüm var orası güncel bir alan. sorunuzu orada sormanız gerekiyordu.

gec olsada umarım yardımcı olabilmisimdir. Basarılar dilerim..

https://erasmusfirat.forumdizini.com
mehmetakif

MesajKonu: Geri: bielystok ünivde dersler   bielystok ünivde dersler EmptySalı Ağus. 31, 2010 7:41 am

TEŞEKKÜR EDERİM
lazharputlu
Admin
lazharputlu

MesajKonu: Geri: bielystok ünivde dersler   bielystok ünivde dersler EmptySalı Ağus. 31, 2010 11:43 am

Rica ederim.
https://erasmusfirat.forumdizini.com

bielystok ünivde dersler
1 sayfadaki 1 sayfası