Erasmus - Bialystok
FIRAT ÜNİVERSİTESİ 2009 - 2010 Polonya/Erasmus Öğrencilerinin, yeni gelecek olan Erasmus/Bialystok öğrencilerine fayda sağlamak amacıyla hazırlamış olduğu Forum Sayfasına HOŞGELDİNİZ!...

Sormak istediğiniz herhangi bir soruyu veya danışmak istediğiniz konuları, sohbet bölümünde tüm üyelerimizle paylaşabilir, bilgi alabilrisiniz.

Ayrıca sitemizde bulunan reklamlar "Yetkinforum" tarafından eklenmiş olup, güvenli olmayan bağlantılardır.

İyi vakit geçirmeniz diğeyle...
Forum Yöneticileri

!!!Fırat Üniversitesi 2009 - 2010 Polonya/Erasmus Öğrencilerinin Hazırlamış Olduğu Forum Sayfasına HOŞGELDİNİZ!!!

AnasayfaKayıt OlÜye ListesiGiriş yap
Similar topics
Bialystok
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Günün Sözü
Tureng Sözlük
En son konular
» Genel Hatlarıyla Bialystok
Cuma Ara. 25, 2015 11:23 am tarafından lazharputlu

» Varşova - Bialystok Ulaşımı
Cuma Nis. 17, 2015 12:05 am tarafından Nilay

» Bialystok İçinde Ulaşım
Salı Kas. 12, 2013 5:57 am tarafından cesetim

» Auchan Alışveriş Merkezi
Salı Kas. 12, 2013 5:43 am tarafından cesetim

» POLONYA / POLAND / POLSKA
Perş. Ocak 19, 2012 11:14 pm tarafından tolga_24

» erasmus ne zaman yapılır ve sorular ne tarzdır
Çarş. Ağus. 10, 2011 8:25 am tarafından kerim_bjk

» Fırat Üniversitesi - Danimarka ve Polonya öğrencileri için
Paz Mart 20, 2011 1:11 am tarafından ugur

» erasmus türkiye ayağı-1
Salı Şub. 01, 2011 8:24 pm tarafından farukdurak

» Yararlı Linkler
Paz Eyl. 05, 2010 2:52 pm tarafından lazharputlu

Paylaş | 

Forum sitemiz hakkında ne düşünüyorsunuz?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 

Çok güzel
67%
 67% [ 2 ]
Güzel
33%
 33% [ 1 ]
Fena değil
0%
 0% [ 0 ]
Kötü
0%
 0% [ 0 ]
Çok kötü
0%
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 3

YazarMesaj
semitic

Şöhret : 0

MesajKonu: Forum sitemiz hakkında ne düşünüyorsunuz?   C.tesi Nis. 17, 2010 1:37 pm

Cevaplarınızı bekliyoruz.
berduşum_23

MesajKonu: Geri: Forum sitemiz hakkında ne düşünüyorsunuz?   Cuma Tem. 23, 2010 9:26 pm

öncelikle böle bi site yaptğınız için çok teşekür ederim kendi adıma:)bnde ağustosun 2.nde bialystok yolcusuyum ve hiç bilgim yoktu sizin sayenizde bayağı bi bilgiye sahip oldum.email adresimi versme diğer konualrdada yardımcı olurmusunuz?night_blue_23_@hotmail.com polonya tek gidyorum ve ingilizcemde çok iyi değil hata kötü ve neyapcağmı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim
lazharputlu
Admin

MesajKonu: Geri: Forum sitemiz hakkında ne düşünüyorsunuz?   C.tesi Tem. 24, 2010 12:04 pm

Tesekkürleriniz için sagolun. Elimizden geleni yapmaya calıstık. Yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere.

Ayrıca Polonya konusunda hic sıkıntı etme. Elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya calısırz tabiki.
http://erasmusfirat.forumdizini.com
mustafa kaya

MesajKonu: Geri: Forum sitemiz hakkında ne düşünüyorsunuz?   Ptsi Ağus. 30, 2010 2:31 pm

Hacı çok faydalı bi şey elinize sağlık öncelikle çok da güzel olmuş erasmus ile ilgilenen bir fırat üni ve elktrk müh yani bizim bölümün hepsi katılmalı bakmalı bence ben bi şey sormak istiyorum son sınıfta gitsek döndüümüzde okul uzar mı acaba bi de bizim bölümün sınav sorularına ulaşabilir miyiz ? teşekkürler . . .
lazharputlu
Admin

MesajKonu: Geri: Forum sitemiz hakkında ne düşünüyorsunuz?   C.tesi Eyl. 04, 2010 12:01 am

mustafa kaya demiş ki:

Hacı çok faydalı bi şey elinize sağlık öncelikle çok da güzel olmuş erasmus ile ilgilenen bir fırat üni ve elktrk müh yani bizim bölümün hepsi katılmalı bakmalı bence ben bi şey sormak istiyorum son sınıfta gitsek döndüümüzde okul uzar mı acaba bi de bizim bölümün sınav sorularına ulaşabilir miyiz ? teşekkürler . . .

Mustafa arkadasım tesekkülerin için çok sagol.

Biz erasmusa katıldığımızda burada yazan bilgilerin büyük bir çoğunlu yasayarak görerek öğrendik. Dolayısyıla bazı sıkıntılar çektik. Arkadaşlarımızın bizim gibi sıkıntılar çekmesini önlemek için böyle bir yola başvurduk ve bu forum sitesini kurduk. Erasmusa katılacak olan veya katılmayı düşünene arkadaslarımıza olabildiğince yardım edebilmeyi amaçlamıştık. Gerçekten istediğimiz gibi de oldu.

Umarım herkes olabildiğince faydalanır.

Diğer sorularını ayrıca cevaplamış olduğum için burada birdaha yazmıyorum. Sınavında başarılar Smile
http://erasmusfirat.forumdizini.com
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Forum sitemiz hakkında ne düşünüyorsunuz?   

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mod, medyan
» Astral seyahat hakkında...(Soru cevap )